Imam 2 sina, obojica imaju spojena po dva prsta na svakom stopalu. Imaju koščice, samo su spojeni kožicom (do palca i srednji kod oba deteta). Ukoliko bi se odlučili na hirurški zahvat, zanima nas koliko bi trajao oporavak dece koja imaju 3.5 i 8 god? I koliko je težak zahvat?
    Unapred zahvalni,
    deca Nikola i David

    Odgovoreno: 29. 01. 2009.
    • postovani milose, operaciju tog tipa treba odloziti sto vise. Najbolje je takve korekcije raditi posle 16 godine starosti, jer operacije pre tog perioda moze uzrokovati stvaranje jakih oziljaka. Operacija u sustini moze da se radi posle 8 godina, ali nekada je potrebno zbog rasta stopala korigovati oziljke.