Probušio sam jezik pre 3, 4 dana. Ovo mi je drugi put da radim pirsing jezika. Pa bih Vas molio da mi pojasnite da li je moguć gubitak čula ukusa za slatko? Mislim da je čulo ukusa za slatko prisutno, ali ne intenzivno (s tim što otok još nije spao).
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 29. 01. 2009.
    • postovani petre, moguce je da omimate prolazan problem sa ukusom i to ce da se povuce kada spadne otok. Ako je pri pirsingu nadrazen neki od nerava, porebecaj ukusa moze da traje i nekoliko meseci