Doktore,
    molim za savet. Imam 20 godina, u osnovnoj školi sam se jako ugojio i dobio strije na stomaku, pre dve godine sam krenuo da dijetom i smršao 25 kilograma. Iako sam sada zadovoljan svojim izgledom postoji jedan problem - STRIJE!!! Odvratne su, ima ih svuda, na stomaku, rukama, ramenima! Neke su manje a neke više vidljive...
    Recite mi postoji li rešenje? Kreme (iako sam mnoge probao) ili neka vrsta zahvata?
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 29. 01. 2009.
    • postovani mladene, strije na stomatu mogu se operativno ukloniti ali strije sa ramena i ruku ne. Potrebno je da kombinujete tretman ukod dermatologa sa mogucim operativnim zahvatom za koji se mozete informiasati u nekoj od klinika za plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju.