Poštovani,
    zaineresovan sam za korekciju ušiju. Pri tome ne želim da mi nakon operacije uši budu slepljene. Da li može da se bira ugao pod kojim uši stoje? I možete mi nabrojati lekare ili bolnice koji kvalitetno rade ovakve operacije.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 29. 01. 2009.
    • postovani gorane, proslo je vreme kada se operacija radila prisivanjem usiju. Sad su savremene tehnike operacija omogucile da ugao uva prema lobanji bude u granicama normalnog tj do 15 stepeni. Mo\zete se javiti bilo kojoj klinici za plasticnu hirurgiju, ukljucujuci i klinicki ceentar u nisu u kojem ja radim.