Interesuje me koje negativne posledice mogu da nastanu nakon hirurške intervencije smanjenja grudi? Možete li mi nešto više reći o tom zahvatu, napominjem da nije u pitanju samo estetski problem nego više zdravstveni tj.bolovi u vratnom delu, kičme i ramena.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • postovana tanja, potrebno je da se javite na pregled plasticnom hirurgu. Uradite mamografiju i ultraazvuk. Negativnih posledica u proncipu nema, ali posle te operacije ne biste mogli da dojite, ako planirate radjanje dece.