Dobar dan doktore,
    Moja mama (60 godina) ima na stopalu nekakvu kvržicu. To je slučajno primetila pre nekih mesec dana. Kvržica se ne pomera i nalazi se na središnjem delu stopala, izmedju pete i onih jastučića i prstiju napred. Definitivno nije žulj, niti bilo šta slično. Ne raste, ali se ni ne povlači.
    Da li postoji razlog za zabrinutost i kom lekaru da se obratimo (hirurgu ili možda ortopedu ili da krenemo od lekara opšte prakse)?
    Hvala unapred. Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • postovana sandra, potrebno je da sa uputom od lekara opste prakse odvedete mamu ortopedu, ili specijalisti plasticne hirurgije, u zavosnosti od toga sta vam je dostpunije u odnosu na mesto stanovanja. U proncipu uklanjanjem tih promena cesce se bave plasticni hirurgzi.