Danima pokušavam da dobijem informaciju o operaciji ušiju, jer bi što hitnije operisala uši. Da li prvo treba da dodjem na pregled i gde i kada? Koliko se čeka? Da li ima veze ako sam osigurana ili nije bitno, plaćam punu cenu ili... i koja je tačno cena?
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • postovana natasa mozete se operisati u lokalnoj anesteziji. OPeracija se u klini;kom centru placa 60000 dinara. Morate se predhodno javiti na pregled u specijalistickoj ambulanti i zakazati operaciju. Druga mogucnost je da se operisete u nekoj privatnoj klinici a cene ne znam.