Moj muž već duže vreme ima na licu sa desne strane, na bradi, jednu izraslinu koja je na dodir tvrda i izgleda kao neka potkožna cista. Pre neki dan je iz nje izvukao dlaku dužine 7 cm. Izgleda da mu dlaka brade urasta u tkivo.
    Molim Vas da mi objasnite šta bi mogao biti razlog za pojavu te izrasline i kako se one leče.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • postovana snezana , nije poznat razlog urastanja dlaka i potkozno tkivo. Ta promena bi trebalo da vbude uklonjena operacijom. jer cista lojne zlezde koja postoji ispod koze moze da zagnoji.