Koliko koštaju plastične operacije nosa tj. rinoplastike u Niškom Kliničkom Centru ili u Vojnoj bolnici i gde treba otići na pregled?

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • operacij anosa u klinickom centru kosta 100000 dinara. cenu za vojnu bolnicu ne znam. mozete se javiti na pregled klinici za plasticnu hirurgiju KC nis, koja radi svakog radnog dana pre podne ili orl odeljenju vojne bolnice koje ima poseban raspored za rad sa civilnim pacijentima o cemu mozete da se raspitate telefonom.