Želela bih da izvršim blagu korekciju (stanjivanje) gornjeg dela nosa. Čula sam za tzv. postupak `turpijanja`. Kakav je oporavak posle takve intevencije i koliko traje? Gde su cene u Beogradu najpovoljnije i koja je suma u pitanju? Koju kliniku Vi preporučujete?
    Unapred puno hvala !

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • postovana jelena, operacija kojoj zelite da se podvrgnete je klasicna estetska operacija samo to turpijanje predstavlja sleng za deo intervencije u kojem se uklanja kostani deo grbe na nosu, Grba moze da se redukuje i drugacije ali to vama nije bitno. Cwnw u beogradu su razlicite, kao i poverenje koje steknmete pri razgovoru sa hirurgom pre odluke o izboru lekara. Od drzavnih ustanova ta operacija se radi na VMA, i u Klinickom centru.