Poštovani,
    imam mladež na razdeljku, na sredini glave koji je bezbojan i povećao se u poslednjih par godina (moguće da i nije mladež nego neka izraslina, mada izgleda kao mladež, ali roze boje). Farbam kosu u plavo sa 9% hidrogena već desetak godina i interesuje me obzirom da nisam uspela da pronadjem nikakvu literaturu na tu temu, da li je to opasno i na koji način te hemikalije mogu da utiču na mladeže. Frizeri me uveravaju da to nema nikakve veze, ali ja sam drugačijeg mišljenja. Ovih dana ću posetiti dermatologa, ali me zanima i Vaše mišljenje.
    Hvala unapred.
    Katarina.

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • postovana katarina. apromena koju imate trebali biste ukoniti operacijom u lokalnoj anesteziji. oporavak traje 10 dana i posle toga vise nemate razloga da se opterecujete izraslinom koju imate. Predlog za operaciju je vise iz razloga da ne povredite tu po vasem opisu dobrocudnu promenu.