Ja sam lekar hitne pomoći 1968. sa Kosova a istovremeno vodim jednu plesnu grupu s kojom često nastupamo na Televiziji. Imam mnogo ožiljka na licu, a isto tako duboke linije takozvane " linije osmjeha". Na prvi pogled ne izgledam baš loše, ali na TV se jako vidi. Ja bi htio da napravim neku intervenciju ali treba mi Vaš stručni savjet .
    Čekam Vaš odgovor i po mogućnosti Vašu adresu i broj telefona da zakažem termin.
    Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 14. 01. 2009.
    • postovani kolega, mozete se javiti na pregled na kliniku za plasticnu hirurgiju KC nis, svakog radnog dana pre podne. telefon klinike je 018 224974 , lokal 376.