Poštovani,
    imam devojčicu, u maju puni 4 godine. Od rodjenja ima hemangiom na obrazu veličine graška. Rekli su mi da će se povući do prve godine, medjutim nije. Čak nije imalo nikakvih promena u smislu rasta ili smanjenja hemangioma.
    Zanima me da li treba da se uradi neki specijalistički pregled?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 14. 01. 2009.
    • postovana aleksandra, potrebno je da ase hemangiom prati do 7 godina, Ali ako se nije desila bas nikakva promena od rodjenja do danas, sve je manje verovatno da ce se hemangiom povuci. Potrebno je da se javite specijalisti plsti;ne hirurgije na pregled i on ce vam dati sve potrebne informacije o operativnom zahvatu.