Dobar dan...imam jedno pitanje...imam na grudima i ramenima keloidne ožiljke koje nastaju posle akni...interesuje me da li zaista postoji neka metoda laserom ili nečim sličnim za potpuno uklanjanje istih i da li možda znate gde je to moguće izvesti??
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 01. 2009.
    • postovani veseline potrebno je da se javite u neku od privatnih klinika za plasticnu hirurgiju koje raspolazu aparatom za lasersku terapiju, Oni ce na osnovu pregleda da vam predloze najbolji vid terapije. ni jedna terapija nije savrsena i moguce je da nekad ne mogu u potpunosti ukloniti oziljke.