Preko deset godina imam na koži neku izraslinu, ne tako veliku. Ne znam da li je mladež ili bradavice. Išao sam kod lekara i oni su rekli da ništa ne diram. Povremeno menja boju -  neki put je boja kože, a neki put se zacrveni i nabubri. Ne znam da li se to menja od znoja ili ga ja nečim irititam. Inače, nalazi se na bočnoj strani stomaka.
    Šta to može da bude?

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • postovani marko, promena koju imate najverovatnije je vrsta bradavice na kozi i posto je izlozena stalnoj iritaciji predlazem vam da se javite plasticnom hirurgu i operisete se u lokalnoj anesteziji.