Gde se vrši najefikasnije i najpovoljnije uklanjanje tetovaža u Srbiji?

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Poštovana Jelena,
       uklanjanje tetovaža radi se u državnim bolnicama i kliničkim centrima koji imaju odeljenja plastične i rekonstruktivne hirurgije, ali i u privatnim bolnicama i ordinacijama u zemlji.

Komentari na pitanje: #18781

    • Jelena, ovde ćeš naći i cenu, i link prema sajtu jednog beogradskog estetskog centra koji se time bavi, kao i mišljenja stručnjaka.

    • Na kuku imam tetovazu koja je prelepa ali. . . Velika je. . Tj nije ona toliko velika vec sam ja zamislila da ona bude manja i tako da se meni cini da je veliko. Da li postoji neka klikika, ordinacija itd u novom sadu gde bih mogla da uklonim tetovazu? Radjena je samo crnom bojom i nije proslo ni nedelju dana. Ukoliko resim da je uklonim da li je bolje poceti sa tim sto pre ili sacekati neko vreme? Hvala

    • Na levom ramenu imam malu tetovažu koja je počela da bledi i koju bih htela da uklonim, pa me interesuje gde se to radi odnosno na kojoj klinici i koliko to košta?