Poštovani,
    Imam posvuda po telu mladeže i veće i manje, a ima i sitnih crvenih i jučer me zasvrbi baš taj mali crveni, znači jako mali i malo sam ga takla i prokrvario je i meni je u dva navrata bilo loše, drugi put me oblio strašan hladan znoj i pritisak mi opao.
    Da li je moguće da taj hladan znoj može biti od straha da sam ga povredila a danas se ne vidi gde se nalazio pošto je ravan sa kožom. I još nesto, bolesna sam od artritisa i imam verovatno slab imunitet pa bih Vas molila da mi preporučite nešto.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Poštovana Jasmina,
       potrebno je da se javite specijalisti plastične hirurgije da pregleda te madeže koje imate. Preteran strah koji imate od madeža bice rešen nakon pregleda.