Poštovani,
    pre izvesnog vremena na unutrašnjem delu donjeg dela ledja (zadnica) sa leve strane, pojavilo mi se neko ispupčenje. Kada opipam čini se kao neki otečeni ožiljak, ali naravno da ga ne mogu da vidim kako to izgleda. Ponekad me malo zasvrbi, a na dodir zapecka. Moram reći da sam poslednje nedelje imao stomačnih problema.
    Da li mi možete reći šta bi moglo biti to "ispupčenje" i šta da radim? Da li je u pitanju nešto u vezi kožnih bolesti, održavanja higijene, ili nešto treće, kome da se obratim i da li je potrebna neka terapija?
    Hvala

    Odgovoreno: 27. 12. 2008.
    • Promena koju imate najverovatnije je zapaljenje potkožne ciste u predelu repne kosti. Potrebno je da se javite na pregled kod hirurga da proceni o čemu se tačno radi i da Vam predloži lečenje. Ako se radi o zapaljenju ciste potrebno je hiruško lečenje.