Interesuje me koliko najmanje godina osoba može da ima da bi se izvršila transplantacija kose (sada ima dve godine).

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovana Branka,
      operacije transplantacije kose se ne rade dok se ne završi rast i razvoj. Najranije se radi sa 18/19 godina. Medjutim ako je nedostatak kose takav (npr posle opekotina, povrede i sl) da bi mogla biti uradjena neka druga operacija moguće je uklanjanje ožiljaka i pre tog vremena.