Poštovani,
    imam 35g pre otprilike petnaestak dana na levoj bradavici, a ja sam muškarac, na vrhu pojavila mi se nešto kao bubuljica koja se pojavljuje na iritaciju i nestaje, a sve bez ikakvog bola, pa bih Vas molio da mi odgovorite o čemu se radi.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovani Bojane,
       najverovatnije se radi o maloj cisti u izvodnom kanalu mlečne žlezde. Ako se promena ne širi u veličini, nije ništa opasno. Ako vam promena smeta ili Vas plaši o čemu se radi, javite se na pregled plastičnom hirurgu i taj deo bradavice može da se ukloni u lokalnoj anesteziji.