Poštovanje,
    Imam 16 godina..uši su mi klempave, ne mnogo, ali mi se ne svidjaju..velika mi je želja da ih operišem..i želim to da uradim..
    Zanima me da li je to za mladje od 18 godina besplatno i ako nije koliko to može da košta?
    Unapred hvala..

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovana Jovana,
       po zakonu, operacija ušiju se ne plaća do 18 godina, pod uslovom da pacijent ima preporuku psihijatra da mu taj deformitet predstavlja veliki problem, kao i overen uput i overenu knjižicu.