Interesuju me mogućnosti rekonstrukcije dojke kod mastektomije i gde se izvodi? I način ishrane kod karcinoma dojke, sa posebnim osvrtom na soju i sojine preparate. Uzimam hormonsku terapiju - Nolvadex.
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovana Miro,
       operacija rekonstrukcije dojke radi se na klinici za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju u Nišu, ali i u ustanovama u Beogradu (Institut za onkologiju i VMA). Rekonstrukcija se radi najmanje godinu dana od završetka hemioterapije i zračenja. Za način ishrane razgovarajte sa Vašim onkologom.