Da li mogu rešiti problem viška kože na trbuhu nakon porodjaja? Da li je operacija komplikovana i da li bi uradio to hirurg, kad već operišem jajnik, je li to izvodljivo zavisi li to samo od hirurga?

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Operacija zatezanja stomaka se nikada ne radi sa operacijom u kojoj se otvara trbuh. Operacija jeste komplikovana ali se suvereno izvodi u velikom broju ustanova u našoj zemlji. Potrebno je da se uradi detaljan pregled, a operaciju možete raditi tek 6 meseci posle operacije jajnika.