Poštovanje,
    imam problem, verovatno genetske prirode, vezan za predebele listove na nogama.
    Interesuje me da li je moguće to rešiti laserskom liposukcijom, Vaše mišljenje i koliko je to uspešno, period oporavka i sl...
    zahvalna

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovana Larisa,
       liposukcijom se može smanjiti zadnji deo potkolenice, ali je veliko pitanje koliko ćete vi biti zadovoljni definitivnim rezultatom. Oporavak traje nekoliko nedelja. Možda je bolja varijanta da pokušate tretman ultrazvučnom masažom, limfnom drenažom i anticelulit programima vežbi.