Vidim da ste pisali za spuštene kapke, pa pošto ih i sama imam zanima me da li ostaju ožiljci ako se radi to sa mišićem sa čela i da li uopšte ostaju ožiljci na kapcima? I koja je cena operacije?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovana Marina,
      ožiljci na čelu su poprečno postavljeni i prate nabore kože, tako da se posle nekih mesec dva uopšte ne vide, a ožiljci na kapcima su jos diskretniji i brže blede. Pošto se radi o urodjenoj anomaliji očih kapaka, operacija se ne plaća, nego ide na overen uput.