Poštovanje,
    imam problem koji me muči već 3 godine, na desnoj strani čela imam kvrgu, mislio sam da je to masno tkivo, ali se na kraju zaključilo da je to kost.
    Da li bi se ta kost ikako mogla otklonit, kako bi se to izvelo? Širine i dužine je oko 5 cm. Da li bi ostali veliki vidljivi ožiljci?
    Puno hvala

    Odgovoreno: 16. 12. 2008.
    • Poštovani Stjepane,
      potrebno je uraditi Ct (skener) lobanje da se utvrdi da li je to što imate stvarno kost i kakve odnose ima sa unutrašnjom stranom lobanje. Ako je potrebno uraditi operaciju, ona se može uraditi i tako da se ožiljak ne vidi, tj da rez na koži ide kroz kosmati deo poglavine.