Izašlo mi je nešto na ruci... Interesuje me da li je to higrom? Na levoj već imam higrom, ali ovo na desnoj mi izgleda kao tri manja higroma jedan do drugog...
    Interesuje me da li higromi mogu i tako da se pojavljuju ili je to nešto drugo? Tvrdo je i ne boli. Inače imam 21. godinu.

    Odgovoreno: 16. 12. 2008.
    • Poštovana Jelena,
      mogu samo da predpostavim da je to što imate higrom, koji može da bude lobuliran (tj iz više režnjića), ali morate da se javite plastičnom hirurgu na pregled.

Komentari na pitanje: #17013

    • Ja sam na lijevoj ruci, tacnije na dorzalnoj strani sake imala higrom i uklonili su mi ga prije 4 mjeseca punkcijom, i to je proslo sasvim u redu. Međutim, nakon toga, meni je koza iznad mjesta gdje se higrom nalazio postala hrapava i sa crvenim tackicama, sto su mi prokomentarisali da je posljedica punkcije. Ja i dalje imam bolove u lijevoj saci, posebno ako nesto vise radim, i koza je znatno tanja u tom dijelu nego sto je bila. Da li mozete da mi kazete kada ce to proci? Unaprijed hvala: