Da li osobe sa 17 godina mogu da povećaju grudi i koliko košta povećavanja grudi....Da li ima u Bg Klinika? Koliko je to opasno?

    Odgovoreno: 13. 12. 2008.
    • Poštovana Kristina,
      preporučuje se da osoba završi da rastom i razvojem, pa da se radi operacija. Prihvaćen je standard da se operacija uvećanja grudi radi posle 18 godina. Operaacija nije opasna. Radi se u opštoj anesteziji. Ugradnja silikona nije štetna i ne može da izazove nikakve poremećaje. U Beogradu ima puno Klinika kako državnih, tako i privatnih gde možete da se operišete.