Poštovani,
    imam 21 godinu i već 3 dana osećam bol u predelu bradavice na levoj dojci. Napipala sam otok koji na dodir pojačano boli. To mi se prvi put dešava, nisam ostajala u drugom stanju. Možete li mi približno odgovoriti o čemu se radi? Da li to može biti neka cista ili tumor? Kome bi trebalo da se obratim za pomoć?
    Unapred sam Vam zahvalna!

    Odgovoreno: 10. 12. 2008.
    • Poštovana Tamara,
      postoji mogućnost da se radi o cisti u dojci i potrebno je da uradite ultrazvučni pregled i da se javite hirurgu koji će proceniti potrebu za antibioticima, i dati Vam dalje savete o toku lečenja. Bol u bradavicu najčešće se prenosi niz kanale mlečne žlezde.