Poštovani,
    odlučila sam da operišem nos, tj. da mu promenim izgled. Interesuje me da li se može donekle utvrditi budući izgled nosa ili to zavisi od "materijala" na kojem se radi.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 10. 12. 2008.
    • Poštovana Jelena,
      potrebno je da Vi na osnovu analize fotografija an face i profil donesete odluku o tome šta biste želeli da promenite na nosu i da se tek onda konsultujete sa hirurgom da li je to moguće uraditi. Nisu svi nosevi isti ni pre operacije, a takodje hirurg ne radi operacije nosa tako da svi nosevi posle operacije budu kao izliveni u kalupu. Svakom pacijentu se pristupa posebno i u zavisnosti od karakteristika tkiva i onoga šta pacijent želi da postigne modeliraju tkiva nosa.