Imam 19 godina, kada sam bila 8 godina imala sam udes kolima. U tom udesu, mi je šoferšajbna isekla desnu stranu na bradi. I na bradi imam ožiljak koji nije tako veliki, a ni mali. Problem je u tome što me ožiljak dosta peče i boli kad je hladno. I htela bi da ako je to moguće da uklonim.
    Pa bih Vas zamolila da li Vi možda znate da li neka Klinika ili bolnica u Nišu radi plastične hir. ili laserom? I koliko to odprilike košta?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 12. 2008.
    • postovana tijana mozete se javiti na pregled klinici za plasticnu hirurgiju klinickog centra nis svakog radnog dana pre podne. ako je oziljak posledica povrede i ako imate knjizicu i uput, mozete se operisati o trosku zdravstvenog fonda. Cene u privatnim klinikama ne znam.