Pozdrav profesore,
    zanima me da su su furunkuli u preponama domen plastične hirurgije, u kojoj se anesteziji radi operacija , koja privatna klinika u Nišu to može da uradi i naravno kolika je cena?
    Puno hvala,
    Milena

    Odgovoreno: 29. 11. 2008.
    • Draga Milena, operacija se radi u lokalnoj anesteziji, a operaciju mozete izvrsiti u nekoj od privatnih ordinacija. Ne mogu vam predloziti nijednu ordinaciju. Mozete se odluciti za neku od njih nakon konsultativnog pregleda, a cena operacije se krece od 150-300 evra.