Poštovanje,
    da li me možete usmjeriti gdje bi najbolje bilo uraditi transplataciju kose? Zalisci su mi izraženi, možete mi reći da li je dobra laserska transplatacija ili je neka druga bolja? Šta se koristi posle transplatacije kose, koji lekovi i koliko dugo se mora koristiti i koja je uspješnost transplatacije kose?
    Unapred Vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 29. 11. 2008.
    • Transplantacija kose moze se raditi klasicnim hiruskim zahvatom ili primenom lasera. Posle operacije se koriste lekovi 7 dana, a konci se nose 10-14 dana. Uspesnost operacije je da se prihvati da se prihvati do 50% presadjenih korena dlake. Cena transplantacije po jednom pesadjenom korenu dlake je 1,5-2 evra, a u jednoj operaciji moze da se presadi 150-200 korena.