Zbog blaže hormonske terapije došlo je povećanja kilograma, ništa drastično, ali sam rešena da se podvrgnem liposukciji . Delimično sam upućena u pripreme za takvu vrstu poduhvata, ali bih volela da čujem Vaše mišljenje i savet kome se najpre obratiti u Beogradu (ili Srbiji), koje su eventualne posledice i da li mi tako nešto preporučujete s'obzirom da imam 23 godine i da nisam gojazna.
    Hvala!
    S poštovanjem,
    Jovana

    Odgovoreno: 29. 11. 2008.
    • Postovana Jovana, bojim se da liposukcija kod vas ne bi imale zeljeni efekat jer ce zbog hormonskih terapija kod vas ponovo doci do nakupljanja masnog tkiva. Liposukcija bi dosla u obzir tek kada svoju tezinu stabilizujete najmanje godinu dana a onda korigujete samo mesta gde su masne naslage ostale.