U poslednjih mesec dana, a možda i ranije primetio sam da sa leve strane (levo od leve dojke) imam ispod kože malo kvržicu (kao lopticu) veličine dinara koja me na pritisak malo bolucka.
    Recite mi molim Vas šta to može da bude i kome da se obratim ako treba da odem na pregled!

    Odgovoreno: 23. 11. 2008.
    • Poštovani Milane,
      potrebno je da uradite ultrazvuk dojki. U zavisnosti od Vaših godina postoje razne mogućnosti šta bi ta promena koju ste primetili mogla da bude, ali u principu ne bi trebalo da bude ništa strašno.