Imam 2 bradavice koje izgledaju kao mladeži (a nisu) u donjem delu stomaka. Jedna je ravna i široka 1,5cm, a druga je ispupčena 3-4mm i širine 8mm. Skidali su mi ih na Klinici za Kožne bolesti u Beogradu, tečnim azotom, ali su se ponovo pojavile pa Vas molim da me posavetujete na koji način bih mogla da ih se rešim, ali zauvek i koje Klinike mi preporučujete.
    Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 11. 2008.
    • obavezno se javite specijalsti plasticne i rekonstruktivne hirurgije. Morate se podvrgnuti operaciji u lokalnoj anesteziji. u beogradu mozete uraditi operacaiju na vojnomedicinskoj akademiji, ka klinici za plasticnu hirurgiju klinickog centra u zvecanskoj ulici ili nekoj privatnoj hirurskoj poliklinici.