Doktore,
    molim Vas da me posavjetujete, dobio sam sina, inače sam iz Bosne, novorodenče ima zatvoreno i deformisano desno uho, lijevo je ok. Nema problema, a isto tako ušna kost je nedovoljno razvijena, pa usta u bebe malo se ukrivljuju na desno. Specijalisti u Tuzli kažu da sačekamo da beba ojača.
    Molim Vas da mi date mišljenje.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Kod Vašeg djeteta najvjerovatnije se radi o poremećaju razvoja uha i donje vilice. Sigurno je da to ne može da se operiše sve do uzrasta od 7 godina. Kada dijete malo poraste treba mu uraditi probe sluha. Javite se nekom od specijalista za uho, nos i grlo i plastičnom hirurgu.

Komentari na pitanje: #15312

    • Pozdrav. Imamo isti problem, interesuje me da li ste uspijeli to rijesiti i gdje ste trazili pomoc?