Uradila sam eho dojke i želela bih da znam o čemu se radi. Naime u izveštaju piše: kutis i subkutis neizmenjeni, nema aksilarne limfadenopatije.
    Molim Vas da mi protumačite nalaz i date objašnjenje...
    unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 11. 2008.
    • Poštovana Gordana,
      razlog Vašeg javljanja lekaru je bila neka promena u tkivu ispod kože na dojci. Ultrazvučnoj epregledan taj deo tkiva i nije nadjeno ništa . Postoji mogućnost da se radilo o upali neke žlezde u koži i da se to smirilo. U pazušnoj jami nema uvećanih limfnih čvorova. Kakve tegobe imate?