Pocituvani!
    Pred deset godini pri povreda se zdobiv so grda luzna na nosot. Mestoto e crveno i nosot izgleda kak da e kriv zatoa sto pod luznata ima nesto kako izraslina. Koskata mi e prava i neostetena. Znaci se raboti samo za povreda na kozata. Da li e mozno efektivno otstranuvanje na luznata i kolku bi kostala istata.
    Blagodaram mnogu!

    Odgovoreno: 15. 11. 2008.
    • Poštovani Aleksandre,
      ožiljak na koži nosa je moguće da se odstrani. Ako je ožiljak takav da može da se ivice rane ušiju cena operacije je oko 300 evra, a ako je potrebno da se uradi veći operativni zahvat, cena je veća (nekada nije moguće da se ivice rane ušiju direktno, pa je potrebno uraditi režanj kože)