Izvinjavam se što pišem po treći put, ali opet mi je potreban savjet. Već sam pisala da mi je ostao hematom nakon operacije uha koji se ne povlači i po Vašoj preporuci sam pila himoral, ali se nije ništa povuklo, tako da sam išla kod drugog ljekara na pregled i rekao mi je da je to zgužvana hrskavica, a ne hematom. Operaciju mogu tek za 6 mjeseci uraditi, dok mi zaraste ožiljak.
    Da li se tu više može šta uraditi, jer se to nalazi u ušnoj školjci i doktor kaže da je to moj hirurg izbočio. Ne znam vrijedi li ponovo raditi operaciju i ako mogu znati gdje Vi radite, jer ne želim kod istog doktora da ponovo to uradim.
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 11. 2008.
    • Poštovana,
      možete se javiti na pregled. Radim u Klinici za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju Kliničkog centra u Nišu. Korektivna operacija se može uraditi da se ispravi hrskavica i treba da se operišete. Vrijeme za operaciju može da bude i poslije tri mjeseca od prve operacije.