Poštovani doktore,
    Pre dva i po meseca radila sam abdominoplastiku zato što mi je stomak izgledao balonasto, kao da sam u 7. mesecu trudoce. Sada nakon toliko vremena moj stomak izgleda skoro isto.
    U čemu je moj problem, molim Vas pomozite mi, jer sam u jako lošem psihičkom stanju.
    Hvala najlepše unapred.
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 15. 11. 2008.
    • postovana sla]ana, ja ne znam kako je vas stomak oizgledao pre operacije, ali posle operacije bi rebalo da imate bolji izgled. U operaciji je nekada potrebno usiti trbusne fascije po sredini da bi se suzio obim trbuha. Ja ne znam da li je to kod vas ura]eno i trebate razgovarati sa hirurgom koji vas je operisao.