Poštovani,
    interesuje me korekcija podvaljka ispod brade. Imam 44 godine i smeta mi deo ispod brade koji mnogo visi, a i izgubile su se lepe linije vilične kosti i obraza koji deluju beživotno i talasasto. Ne znam da li je to posledica godina, genetike ili gubitka 5 kilograma za dva meseca. U svakom slučaju da li je moguć zahvat kod Vas, koliko traje operacija, koliko se mora biti van posla i u konačnom i najvažnije, koliko to košta? I još pitanje, čisto iz radoznalosti, da li Vaši pacijenti leže na Klinici sa ostalim pacijentima sa opšte hirurgije ili imate odvojene prostorije za estetske operacije.
    Hvala na odgovoru unapred.

    Odgovoreno: 11. 11. 2008.
    • Poštovani Saša,
      Klinika za plastičnu hirurgiju je posebna Klinika, a pacijenti koji dolaze zbog estetskih operacija smešteni su u apartmanu (jednokrevetnom, sa kupatilom i TV). Korekcija podbradka radi se u lokalnoj anesteziji i potrebno je uraditi liposukciju koja se na Klinici u Nišu ne radi. Možete se javiti Vojno-medicinskoj Akademiji ili Klinici za plastičnu hirurgiju u Beogradu. Druga mogućnost su privatne klinike. Cenu ne mogu da Vam kažem, jer ne znam.