Imam ispupčeni mladež dužine 3.5 cm koji bih želela da skinem. Da li je bezbedno to uraditi radiotalasima ili je hiruški put jedina opcija? Inače, član porodice ima dijagnosticiran melanom, a sama sam svetle puti i prisutan je veliki broj mladeža na telu...
    Koji je Vaš savet?
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 11. 2008.
    • Nipošto ne smete operisati madež radiotalasima. Potrebno je materijal poslati na analizu. Predlažem Vam operaciju u lokalnoj anesteziji. Neophodne su redovne kontrole na 6 meseci i pregled svih mladeža na telu.