Doktore,
    kad sam imao 3 god upao sam u neki kazan koji je bio pun vode, ali vrele, na žalost stvarno ne znam zašto je ta voda bila namenjena i zašto je uopšte stojala tu, ali eto desilo se. Hvala Bogu sve je prošlo kako treba, ostadoh u životu, ali su naravno ostale posledice, opekotine. To se desilo kad sam imao 3  god. sada imam 20 god i hoću da Vas pitam da li može da se uradi operacija, da se uklone svi ti ožiljci i zanima me koliko to košta. Ožiljke imam malo na ledjima, malo po desnoj butini i listu i malo više na desnom bubregu, ali nije strašno.

    Odgovoreno: 09. 11. 2008.
    • Poštovani Amerea,
      postoji mogućnost korekcije ožiljaka primjenom tkivnih ekspandera. Takva operacija se radi u dve faze, a o detaljima će Vas informisati plastični hirurg kome se budete javili. Ugradnja jednog ekspandera košta 3000 eura.