Izvinjavam se što opet pišem, ali opet imam neke nedoumice što se tiče operacije ušiju. Već sam izvadila konce, prošlo je 25 dana od operacije. Bila sam kod doktora, on mi kaže da mi nije odstranjena potpuna hrskavica, već je on samo narezao, ali otok je i dalje tu što užasno izgleda, ušna školjka jeste plića, ali zanima me hoće li ovaj otok ikad spasti? Otok je još uvijek tvrd i žut, doktor kaže da će spasti, ali mislim da bi do sad već trebalo, a uši mi nisu modre...
    Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 02. 11. 2008.
    • Otok će spasti. Ono što ja preporučim mojim pacijentima je da koriste Chymoral forte i da mažu uši hepalpan mašću, to će Vam pomoći. Žuta boja je posledica promene boje krvi u potkožnom tkivu usne školjke i za nekoliko dana će žuta boja poćeti da nestaje. Budite strpljivi i biće sve u redu.