Pročitala sam sve što ste napisali o smanjenju grudi... Zanima me da li je ikako moguće izbeći taj "obrnuti T" rez? Imam jake bolove u leđima, čak i ciste, ali me ožiljci odvraćaju od operacije.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Poštovana Jeco,
      nema mogućnosti da se izbegne ožiljak na dojkama posle redukcije. Morate da shvatite da ožiljci od operacije potpuno nestaju nakon izvesnog vremena i pacijentkinje se sledeće sezone mogu čak sunčati u toplesu.

Komentari na pitanje: #13803

    • Imam 14 godina. . Imam jedan veci mladez na ledjima precnika 1 cm, ali u ravni koze. Takodje imam manji mladez na stomaku i izmedju grudi. . Zelela bi da ih otklonim, jer mi se uopste ne dopadaju i sramota me je da se skinem zbog njih. . . . Volela bih da znam da li je operacija mladeza stetna i koje su posledice ako se ukloni?