Poštovani doktore,
    Koliko košta plastična operacija nosa na VMA, koliko se ostaje u bolnici i posle koliko vremena može da se vrati normalnom toku života u mom slučaju da se vrati na posao?
    Hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Ne znam cenu na VMA, ali možete se informisati telefonom na broj 011 2661122 , to je broj VMA, a onda tražite Kliniku za plastičnu hirurgiju i opekotine. Što se tiče oporavka on zaavisi od vrste operativnog zahvata, tj. da li se radi lomljenje kostiju ili ne i traje od 7 do 14 dana.

Komentari na pitanje: #13602

    • Koliko kosta estetska operacij nosa na vma kod dr. Bjelica. . . . . . Ali kod onih osoba koje nemaju devijaciju. . . . . Da li je cena ista