Poštovani dr,
    Za 2 meseca idem da povećam grudi silikonskim implantima i do sada sam bila na 7 konsultacija kod različitih doktora iz BG-a. Ono što me je navelo na zabrinutost je da jedan od doktora kod koga tek nameravam da idem na pregled nema završenu specijalizaciju na plastičnoj hirurgiji, ali ipak radi.
    Molim Vas da mi odgovorite kako i da li je to uopšte moguće. Ako budem išla kod tog doktora malo mi je glupo da ga pitam da mi pokazuje diplomu sa fakulteta. Zato me interesuje da li postoji neki web site sa podacima svih specijalizanata plast. hirurgije (kao što npr. postoji inžinjerska komora gde se mogu naći sva imena sa licencom inženjera).
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 10. 2008.
    • Sajt udruženja plastičnih i rekonstruktivnih hirurga je srbpras. co. yu. Tamo možete naći spisak članova udruženja. Samo moram Vam reći da nisu svi specijalisti članovi udruženja i može se desiti da ime tog lekara ne nađete na sajtu.