Moj problem je nos. Na njemu se nalazi jedna mala grbica koju bih ja volela da otklonim.
    Da li posle operacije postoje neke velike tegobe i koliko dugo ne smem izlaziti iz kuće posle operacije, i kako se radi takva vrsta operacije?

    Odgovoreno: 20. 10. 2008.
    • Postovana nina, opseznost operacije korekcije grbe na nosu zavisi od velicine grbe. Nekada je dovoljno turpijom izravnati grbu, a nekada je potrebno lomiti nosne kosti. posle operacije imacete bolove i nekda se javi krvni podliv oko ociju. oporavak traje 7 do 10 dana. U zavisnosti od toga da li nosite gips ili ne, mozete izaci z kuce posle 3 dana (ako ne nosite gips) ili posle 7 do 10 dana (ako nosite gips.)