Poštovani,
    Imam pitanje u vezi mladeža koji mi stoji na granici izmedju prepone i testisa. Mladež je viseći tj. izbočen. Imam ga od rođenja i hteo bi da ga uklonim pa mi kažite koliko je to bezbedno ukloniti i čime se to radi. Takođe mi kažite da li to rade u državnim ambulantama stručnim za to.
    Unapred hval.

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • postovani igore, problem mozete resiti operacijom u lokalnoj anesteziji. To je apsolutno bezbolna procedura i mozete se za pregled i dogovor oko termina operacije javiti klinici za plasticnu hirurgiju u nisu ili nekom drugom gradu. Konci posle operacije se uklanjaju posle 7 - 9 dana.